Hitachi

Чим гарний Hitachi ZX400LCH-5G?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hitachi

Чим гарний Hitachi ZX400LCH-5G?

Японці з Hitachi Construction Machinery представили новий екскаватор, який ставитися до середнього класу техніки. Модель ZX400LCH-5G, завдяки новому двигуну від Isuzu не так вимоглива до якості бензину, що може стати істотною перевагою для техніки, яка використовується на просторах СНД.

Нова модель серед екскаваторів середнього класу ZX400LCH-5G забезпечує неймовірну ефективність виконуваних робіт у поєднанні з низькою витратою палива. Збільшенню продуктивності сприяють багато конструктивних елементів. Збільшена швидкість переміщення робочого обладнання зменшує час на його позиціонування і прискорює процес навантаження. У режимі Auto Power Lift можна збільшити зусилля підйому на 10%, що дозволяє виконувати найбільш важкі операції, наприклад: вилучення бетонних труб або опалубки з грунту. Режим посилення потужності (тимчасового підвищення потужності) дозволяє оператору збільшити зусилля копання до 10% простим натисненням кнопки на важелі управління. Також в новій моделі були збільшені зусилля копання ковшем і держаком на 4% і 5% відповідно. Як і решта екскаватори під маркою Zaxis нова модель відрізняється максимальною надійністю і довговічністю. Всі рішення, реалізовані в кабіні покликані полегшити працю оператора і зробити його роботу комфортною і більш продуктивною, а спрощене технічне обслуговування значно скорочує простої техніки.

HitachiHitachi Construction Machinery позиціонує ZX400LCH-5G як надійну і довговічну машину. Конструктори провели роботу над посиленням ходової частини, елементів робочого устаткування. Всі рішення, реалізовані в кабіні покликані полегшити працю оператора і зробити його роботу комфортною і більш продуктивною. Спрощене технічне обслуговування значно скорочує простої техніки в сервісі.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Написать комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.